2019. évi programtervezet


„Hagyományos régiók, régiók hagyománya”  XIII. Vass Lajos Népzenei Verseny, találkozók

Elődöntők:

2019. április 27.Berettyóújfalu 
2019. május 6.Gencsapáti(ifjúsági)
2019. május 18.Demecser(ifjúsági)
2019. június 1.Tarpa 
2019. június 22.Budakeszi 
2019. június 29.Bogács 
2019. szeptember 28.Dunapataj 
2019. október 6.Zalaegerszeg 
2019. október 12.Nagymányok 
2019. október 19.Öskü 
2019. október 19.Újszentes(Románia, csak erdélyi résztvevőknek)
2019. október 26.Bük 
2019. október 27.Oroszlány 
2019. november 8.BudapestVass Lajos Nagydíjas Gála
2019. november 9.Zagyvarékas 
2019. november 16.Nagylók 
2019. november 23.Vésztő 
2019. (egyeztetés alatt)Demecser„Őszikék”

Regionális Népzenei Szakmai Nap:

2019. március 2.ÖsküMezőföld népzenéje
Előadó: Szecsődi Rita, Horváthné Bakos Ilona
Koordinátor: Horváthné Bakos Ilona, (+36 30 243 0106)
2019. március 9.OroszlányKomárom megye népzenéje
Előadó: Koczka Andrea
Koordinátor: Aranyosi Éva, (+36 20 438 3514)
2019. március 30.NyíregyházaBihar népzenéje
Előadó: Juhász Erika
Koordinátor: Szabó László, (+36 30 631 2901)
2019. április 13.BükMuravidék népdalai, Fejér megyei népdalok
Előadó: Pintér Anikó, Hujber Ferenc
Koordinátor: Pintér Anikó, (+36 30 646 6442)
2019. április 27.BogácsAsszonyélet-asszonysors
Előadó: Budai Ilona
Koordinátor: Benyovszki Mária, (+36 20 339 8382)
2019. április 27.Bonyhád „Fúvom az énekem” Hogyan készüljünk a szólóénekre?
Előadó: Fábián Éva
Koordinátor: Falkainé Jakab Éva, (+36 30 983 1503)
2019. április 27.ZalaegerszegZalavármegye hagyatéka
Előadó: ifj. Horváth Károly
Koordinátor: Horváthné Bakos Ilona, (+36 30 243 0106)
2019. június 9.ÉcsSzigetköz népzenéje
Előadó: Farkas Katalin, Farkas Márta
Koordinátor: Farkas Márta, (+36 20 483 0186)
2019. augusztus 24.SzentesVass Lajos munkássága
Előadó: Nauner-Agárdi Éva
Koordinátor: Mélykútiné Németh Kornélia, (+36 30 636 3623)
2019. október 5. Écsdr. Barsi Ernő gyűjtései
Előadó, koordinátor: Farkas Katalin,
Farkas Márta, (+36 20 483 0186)
2019. október 12.BudakesziBihari népdalok
Előadó: Fábián Éva
Koordinátor: Kis Csongor Áronné, (+36 30 639 6443)
2019. október 12.Vésztő Katonadalok
Előadó: (egyeztetés alatt)
Koordinátor: ifj. Tóth Gyula, (+36 30 640 6694)
2019. október 12.NagylókCsallóköz népzenéje
Előadó: Koczka Andrea
Koordinátor: Nagy Imola, (+36 30 940 6986)
2019. október 26.Nyíregyháza(egyeztetés alatt)
Előadó: (egyeztetés alatt)
Koordinátor: Szabó László, (+36 30 631 2901)

Tábor:

2019. július 6 – 12.
(Gyermek-ifjúsági)
2019. július 7 – 12.
(Felnőtt)
GyenesdiásXXVII. Vass Lajos Kárpát-medencei Népművészeti Tábor
Kiemelt témakör: Népszokások

KÖZÖS SZERVEZÉSŰ PROGRAMOK:

2019. április 27.PocsajJoób Árpád Citerás Találkozó

Gyűlések:

2019. február 17.Vezetőségi ülésBudapest
2019. június 22.Éves közgyűlésBudakeszi

Egyéb:

Szponzorok keresése.
Propaganda.
Honlapunk folyamatos frissítése: www.vasslajos-szov.hu

Fő támogatók:

mma  emmi-emet-cssa  nka 

Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.  Nemzeti Együttműködési Alap

Oldal elejére

Kezdőoldal  »  Programtervezet 2019