„Hagyományos régiók, régiók hagyománya”
XII. Vass Lajos Népzenei Verseny


KÖZÉPDÖNTŐK

IdőpontHelyszín
2018. március 24.Tiszapéterfalva(Kárpátalja)
2018. április 28.SümegKisfaludy Sándor Művelődési Központ, Széchenyi út 9 – 11.
A Sümegi Középdöntőn elért eredmények
2018. május 12.DunapatajKodály Zoltán Művelődési Ház, Vasút u. 2.
A Dunapataji Középdöntőn elért eredmények
2018. május 26. MezőkövesdKözösségi Ház, Szent László tér 24.
2018. június 9.BerettyóújfaluNadányi Zoltán Művelődési Központ, Bajcsy-Zsilinszky u. 27.
2018. június 23.BudaörsJókai Mór Művelődési Központ, Szabadság u. 26.

A részletes ismertető letöltése. Letöltés PDF formátumban
Visszaigazoló lap:  letöltés Letöltés DOC formátumban     letöltés Letöltés DOC formátumban
Jelenléti ív:  letöltés Letöltés DOC formátumban     letöltés Letöltés DOC formátumban


XII. Vass Lajos Népzenei Verseny - Középdöntő résztvevői Megtekintés, letöltés PDF formátumban.


A SÜMEGI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐ PROGRAMJA

2018. április 28.   9 óra

Megnyitó

Megnyitót mond: Végh László, Sümeg város polgármestere

9 óra 10 perc

Bemutató I. rész

  1.  Sümegcsehi Népdalkör 
  2.  Horváth BenceSzombathely
  3.  Csobánc NépdalkörTapolca
  4.  Dézsi RékaZalabér
  5.  Kék Balaton NépdalkörBalatonfüred
  6.  Kumanovich KataHorvátzsidány
  7.  Répcementi FérfiakBük
  8.  László Lili MolliBük
  9.  Szivárvány NépdalkörZalaegerszeg
10.  Szabó-legényekSzombathely
11.  Kumanovich KristófHorvátzsidány
12.  Csatári Pávakör 
13.  Nyúli Falukórus 
14.  Soós KincsőZalaegerszeg
15.  Csicsergő EgyüttesGencsapáti

 

Szünet

11 óra

Bemutató II. rész

  1.  Búzavirág és Őszi Napfény NépdalkörBerhida
  2.  Pengetős CiterazenekarSzabadbattyán
  3.  Spissich MártonNyúl
  4.  Sárközi MátéZalaegerszeg
  5.  Tavaszi Szél CiterazenekarTáplánszentkereszt
  6.  Boróka EgyüttesGencsapáti
  7.  Bokréta Éneklő CsoportZalaegerszeg
  8.  Várkonyi GabriellaBük
  9.  Muraszombati Baráti Kör NépdalköreSzlovénia
10.  Vojnics GyörgynéBázakerettye
11.  Galagonya CiteraegyüttesEnying
12.  Póczik AntóniaNyúl
13.  Vilonyai Népdalkör 
14.  Kumanovich testvérekHorvátzsidány

12 óra 30 perc – 15 óra

Ebédszünet

15 óra

Bemutató III. rész

  1.  Élő Ősz Nyugdíjas Klub és Ködmön CiterazenekarSeregélyes
  2.  Spissich BlankaNyúl
  3.  Vajda József NépdalkörGellénháza
  4.  Nyúli Kurjongatók 
  5.  László Lili Molli - Várkonyi GabriellaBük
  6.  Felsőrajki Szent Anna Kórus 
  7.  Ábrahám RitaNyúl
  8.  Margaréta AsszonykórusZomba
  9.  Tar Csilla EszterBalmazújváros
10.  Rozmaring NépdalkörZalaapáti
11.  Kovács FanniDecs
12.  Lakhegyi Daloskör 
13.  Nagy BenedekBudapest
14.  József Attila Művelődési Egyesület NépdalköreKapca (Szlovénia)
15.  Völcseji Népdalkör 
16.  Szigetköz PávakörÁsványráró
17.  „Harangvirág” NépdalkörRadamos (Szlovénia)
18.  Kenderkóc Zenei CsoportAba
19.  Csesztregi Népdalkör 

18 óra

Eredményhirdetés

Oldal elejére

A SÜMEGI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos KIEMELT ARANY fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak a Kárpát-medencei Döntőbe:

Ábrahám RitaNyúl
Bokréta Éneklő CsoportZalaegerszeg
Búzavirág és Őszi Napfény NépdalkörBerhida
Csatári Pávakör 
Csesztregi Népdalkör 
Csicsergő EgyüttesGencsapáti
Élő Ősz Nyugdíjas Klub és Ködmön CiterazenekarSeregélyes
Horváth BenceSzombathely
Kenderkóc Zenei CsoportAba
Kumánovich testvérekHorvátzsidány
Nyúli Falukórus 
Pengetős CiterazenekarSzabadbattyán
Póczik AntóniaNyúl
Szabó-legényekSzombathely
Szigetköz PávakörÁsványráró
Tar Csilla EszterBalmazújváros
Tavaszi Szél CiterazenekarTáplánszentkereszt
Vajda József NépdalkörGellénháza
Völcseji Népdalkör 

Vass Lajos ARANY fokozatot elért versenyzők:

Boróka EgyüttesGencsapáti
Csobánc NépdalkörTapolca
Dézsi RékaZalabér
Felsőrajki Szent Anna Kórus 
Galagonya CiteraegyüttesEnying
„Harangvirág” NépdalkörRadamos (Szlovénia)
József Attila Művelődési Egyesület NépdalköreKapca (Szlovénia)
Kék Balaton NépdalkörBalatonfüred
Kovács FanniDecs
Kumánovich KataHorvátzsidány
Kumánovich KristófHorvátzsidány
Lakhegyi Daloskör 
László Lili Molli - Várkonyi GabriellaBük
László Lili MolliBük
Margaréta AsszonykórusZomba
Muraszombati Baráti Kör NépdalköreSzlovénia
Nyúli Kurjongatók 
Répcementi FérfiakBük
Rozmaring NépdalkörZalaapáti
Sárközi MátéZalaegerszeg
Soós KincsőZalaegerszeg
Spissich BlankaNyúl
Spissich MártonNyúl
Sümegcsehi Népdalkör 
Szivárvány NépdalkörZalaegerszeg
Várkonyi GabriellaBük
Vilonyai Népdalkör 
Vojnics GyörgynéBázakerettye
Oldal elejére

A DUNAPATAJI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐ PROGRAMJA

2018. május 12.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Kétyi Székely Népdalkör 
  2.  Straub AlizMohács
  3.  Kisdorogi Székely Népdalkör 
  4.  Klenk RékaPaks
  5.  Hajdu JózsefnéKéty
  6.  Szivárvány NépdalkörBalatonkenese
  7.  Heim DóraMohács
  8.  Vadhajtás CiterazenekarKecskemét-Katonatelep
  9.  Zsíros TímeaBudapest
10.  Baka DalkörNagylók
11.  Varga AnnamáriaSopron
12.  Érdi Bukovinai Székely Népdalkör 
13.  Horváth VivienMohács
14.  Herédi Népdalkör 
15.  Vástyán KadosaPécs
16.  Schneider Lajos NépdalkörMohács
17.  Garmvölgyi AnettSzeged
18.  Nagylóki Népdalkör 
19.  Kovács Boróka NoémiBudapest
20.  Szászcsávási Férfikar 

12 óra 30 perc – 15 óra

Ebédszünet

15 óra

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A DUNAPATAJI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos KIEMELT ARANY fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak a Kárpát-medencei Döntőbe:

Baka DalkörNagylók
Érdi Bukovinai Székely Népdalkör 
Kétyi Székely Népdalkör 
Kisdorogi Székely Népdalkör 
Klenk RékaPaks
Nagylóki Népdalkör 
Schneider Lajos NépdalkörMohács
Szászcsávási Férfikar 
Szivárvány NépdalkörBalatonkenese
Vadhajtás CiterazenekarKecskemét-Katonatelep
Varga AnnamáriaSopron
Vástyán KadosaPécs
Zsíros TímeaBudapest

Vass Lajos ARANY fokozatot elért versenyzők:

Garamvölgyi AnettSzeged
Hajdu JózsefnéKéty
Heim DóraMohács
Herédi Népdalkör 
Horváth VivienMohács
Kovács Boróka NoémiBudapest
Straub AlizMohács
Oldal elejére

A MEZŐKÖVESDI ORSZÁGOS KÖZÉPDÖNTŐ PROGRAMJA

2018. május 26.   10 óra

Megnyitó

10 óra 5 perc

Bemutató I. rész

  1.  Csányi hagyományőrző Népdalkör 
  2.  Magyarné Szűcs ErikaSzolnok
  3.  Bükkábrányi Népdalkör 
  4.  Szirmabesenyői Népdalkör 
  5.  Bauer KrisztinaSzolnok
  6.  Corvin CiterazenekarKecskemét
  7.  Nagy IstvánAbaújszántó
  8.  Cserfa NépdalkörGörbeháza
  9.  Máté MiklósBudapest
10.  Mátyás Király CiterazenekarKecskemét
11.  Wéber DorinaBudapest
12.  Novaji Asszonykórus 
13.  Gyetkó RékaBudapest
14.  Szolnoki Népdalkör 

12 óra – 14 óra

Ebédszünet

14 óra

Bemutató II. rész

  1.  Kis Rózsafa CiteraegyüttesMáriapócs
  2.  Kisszállási Népdalkör 
  3.  Aranytulipán EgyüttesNyíregyháza
  4.  Cibri ÉnekegyüttesGödöllő
  5.  Perle ÉnekegyüttesSzolnok
  6.  Gincsai Andrea PannaNyíregyháza
  7.  Búzavirág AsszonykórusGelénes
  8.  Gaál BlankaNyíregyháza
  9.  Székelykevei CiterásokSzerbia
10.  Czuczor RamónaNagycserkesz
11.  Cipóriska ÉnekegyüttesGödöllő
12.  Szarvas LénaHajdúszoboszló
13.  Mandulafa ÉnekegyüttesNyíregyháza

16 óra

A Vass Lajos Népzenei Szövetség
éves közgyűlése

17 óra

Eredményhirdetés

Oldal elejére

Kezdőoldal  »  Középdöntők 2018