„Hagyományos régiók, régiók hagyománya”
XII. Vass Lajos Népzenei Találkozó és Verseny


ELŐDÖNTŐK

IdőpontHelyszín
2017. április 24.GencsapátiGencsapáti Művelődési Ház és Könyvtár
(ifjúsági)
A Gencsapáti Elődöntőn elért eredmények.
2017. május 6.DemecserErkel Ferenc Művelődési Ház és Könyvtár, Szabolcsvezér út 6.
(ifjúsági)
A Demecserii Elődöntőn elért eredmények.
2017. május 13.BerettyóújfaluNadányi Zoltán Művelődési Központ, Bajcsy Zsilinszky u. 27.
A Berettyoujfalui Elődöntőn elért eredmények.
2017. június 11.TarpaII. Rákóczi Ferenc Művelődési Ház és Könyvtár,
Kossuth L. u. 21/c
A Tarpai Elődöntőn elért eredmények.
2017. június 17.BudakesziErkel Ferenc Művelődési Központ, Fő út 108.
A Budakeszi Elődöntőn elért eredmények.
2017. augusztus 12.BogácsKözösségi Ház, Alkotmány út 5.
A Bogácsi Elődöntőn elért eredmények.
2017. szeptember 30.DunapatajKodály Zoltán Művelődési Ház, Vasút u. 2.
A Dunapataji Elődöntőn elért eredmények.
2017. október 7.ZalaegerszegÖveges József Általános Iskola, Iskola út 1.
A Zalaegerszegi Elődöntőn elért eredmények.
2017. október 14.ÖsküMűvelődési Ház, Mecset u. 2.
Az Ösküi Elődöntőn elért eredmények.
2017. október 21.TatabányaKertvárosi Bányász Művelődési Otthon, Hadsereg út 98.
A Tatabányai Elődöntőn elért eredmények.
2017. október 20 – 22.Újszentes (Románia)
2017. október 28.NagymányokNagymányoki Közművelődési Központ, Petőfi u. 71.
A Nagymányoki Elődöntőn elért eredmények.
2017. november 4.NagylókMűvelődési Ház, Kossuth utca 1.
A Nagylóki Elődöntőn elért eredmények.
2017. november 11.VésztőSinka István Művelődési Központ, Kossuth u. 43 – 47.
2017. november 11.ZagyvarékasMóricz Zsigmond Művelődési Ház és Könyvtár, Fekete L. u. 1.
A Zagyvarékasi Elődöntőn elért eredmények.
2017. november 12.BükMűvelődési és Sportközpont, Eötvös u. 11.
A Büki Elődöntőn elért eredmények.

A GENCSAPÁTI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Boróka EgyüttesGencsapáti
Csicsergők EgyüttesGencsapáti
Horváth BenceSzombathely
Kumánovich KataHorvátzsidány
Kumánovich KristófHorvátzsidány
Szabó-LegényekSzombathely

Versenyen kívül vett részt:

Bolyai TrióSzombathely
Gerlice NépdalkörSzombathely
GyöngyszemekGyöngyösfalu
Hangyaboly Népzenei EgyüttesSzombathely
Kaposi Fanni - Németh CsabaGyöngyösfalu
Margaréta CsoportGyöngyösfalu
Oldal elejére

A DEMECSERI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. május 6.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Mandulafa ÉnekegyüttesNyíregyháza
  2.  Erdős ZoltánTokaj
  3.  Fabu EszterDemecser
  4.  Juhász Sára EszterTokaj
  5.  Aranytulipán EgyüttesMiskolc
  6.  Dálnoki-Kovács DánielTokaj
  7.  Czuczor RamónaNagycserkesz
  8.  GyöngyvirágÚjfehértó
  9.  Porubszki TamásTokaj
10.  Ujhelyi ZsófiaBodrogkeresztúr
11.  PacsirtaÚjfehértó
12.  Gincsai Andrea PannaNyíregyháza
13.  Antal EszterGégény
14.  Napra-ForgóÚjfehértó
15.  Fegyveres GeorginaTokaj
16.  Gaál BlankaNyíregyháza
17.  Hangraforgó EgyüttesTokaj
18.  Prekopcsák JankaÚjfehértó
19.  Óbis Kinga AnasztáziaKálmánd
20.  Tokaji Pacsirták 
21.  Révész Eszter SáraNyíregyháza
22.  Porubszki ZsuzsannaTokaj
23.  NyitnikékÚjfehértó

15 óra

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A DEMECSERI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Antal EszterGégény
Aranytulipán EgyüttesMiskolc
Czuczor RamónaNagycserkesz
Gaál BlankaNyíregyháza
Gincsai Andrea PannaNyíregyháza
GyöngyvirágÚjfehértó
Mandulafa ÉnekegyüttesNyíregyháza
NyitnikékÚjfehértó
Óbis Kinga AnasztáziaKálmánd
PacsirtaÚjfehértó
Prekopcsák JankaÚjfehértó
Révész Eszter SáraZáhony
Szarvas LénaHajdúszoboszló

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

Erdős ZoltánTokaj
Fabu EszterDemecser
Fegyveres GeorginaTokaj
Hangraforgó EgyüttesTokaj
Juhász Sára EszterTokaj
Porubszki TamásTokaj
Porubszki ZsuzsannaTokaj
Tokaji Pacsirták 
Oldal elejére

A BERETTYÓÚJFALUI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. május 13.   10 óra

Megnyitó

Megnyitót mond: Nemes István, a Vass Lajos Népzenei Szövetség vezetőségi tagja.

 

Bemutató

  1.  Cserfa NépdalkörGörbeháza
  2.  Nagy Bajnóca NépdalkörBerettyóújfalu
  3.  Bakonszegi Népdalkör 
  4.  Tőzsér ZoltánnéDebrecen
  5.  Kis Bajnóca NépdalkörBerettyóújfalu
  6.  Kocor CsoportBerettyóújfalu
  7.  Magyari PéterBerettyóújfalu
  8.  Varga ZsigmondKomádi
  9.  Kiscinkék NépdalkörDerecske
10.  Turzó BoglárkaBerettyóújfalu
11.  Fehér Akác NépdalkörVáncsod
12.  Balogh CsengeSzentpéterszeg
13.  Süveg CiterakörDebrecen
14.  Újhelyi ZsófiaBodrogkeresztúr
15.  Veréce Éneklő CsoportBalmazújváros
16.  Valuch VeronikaBerettyóújfalu
17.  Hajdúhadházi Népdalkör 
18.  Csicsergők ÉnekegyüttesDerecske
19.  AranymálinkóBerettyóújfalu
20.  Budai ImreMikepércs
21.  Bazsarózsa NépdalkörMikepércs
22.  Balázs AmarillaBerettyóújfalu
23.  Tóth GergőDebrecen
24.  Fülemüle NépdalkörKörösladány

15 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A BERETTYÓÚJFALUI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Balázs AmarillaBerettyóújfalu
Bazsarózsa NépdalkörMikepércs
Budai ImreMikepércs
Cserfa NépdalkörGörbeháza
Csicsergők ÉnekegyüttesDerecske
Hajdúhadházi Népdalkör 
Kis Bajnóca NépdalkörBerettyóújfalu
Kiscinkék NépdalkörDerecske
Magyari PéterBerettyóújfalu
Nagy Bajnóca NépdalkörBerettyóújfalu
Turzó BoglárkaBerettyóújfalu
Újhelyi ZsófiaBodrogkeresztúr
Veréce Éneklő CsoportBalmazújváros

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

Bakonszegi Népdalkör 
Fehér Akác NépdalkörVáncsod
Fülemüle NépdalkörKörösladány
Varga ZsigmondKomádi

Vass Lajos Bronz fokozatot elért versenyzők:

AranymálinkóBerettyóújfalu
Balogh CsengeSzentpéterszeg
Kacor CsoportBerettyóújfalu
Tőzsér ZoltánnéDebrecen
Valuch VeronikaBerettyóújfalu

Versenyen kívül vett részt:

Süveg CiterakörDebrecen
Oldal elejére

A TARPAI ELŐDÖNTŐ ÉS A 43. MEGYEI NÉPZENEI TALÁLKOZÓ PROGRAMJA

2017. június 11.   10 óra

Bemutató I. rész

  1.  Nyírség Tirpák Népzenei EgyüttesNyíregyháza
  2.  Gyöngyvirág AsszonykórusVámosatya
  3.  Megyola JózsefnéNyíregyháza
  4.  Gyulaházi Szivárvány Citerazenekar és Népdalkör 
  5.  Búzavirág AsszonykórusGelénes
  6.  Arany Alkony Nyugdíjasklub NépdalköreKállósemjén
  7.  Hangvarázs ÉnekkarKemecse
  8.  Estike NépdalkörBiri
  9.  Nagycserkeszi Asszonykórus 
10.  Orfeusz EgyesületCsenger
11.  Horváth SzabolcsTiszalök
12.  Nyírteleki Asszonykórus Egyesület 
13.  Piros Mályva NépdalkörFülöp

14 óra

Bemutató II. rész

  1.  Aprófalva Hagyományőrző Népdalkör EgyesületNagyhalász
  2.  Berkenye Citera EgyüttesKomoró
  3.  Puskár ImreNyíregyháza-Sóstóhegy
  4.  Dancs Lajos NépdalkörMátészalka
  5.  Tiszalöki Asszonykórus 
  6.  Garabonciás Citera EgyüttesTuzsér
  7.  Koza JánosnéMátészalka
  8.  Együtt Egymásért Nyugdíjasklub NépdalköreKomoró
  9.  Tiszalöki Népzenei Együttes 
10.  Tuzséri Igrice Citera Együttes 
11.  Kántor JázminTuzsér
12.  Komorói Asszonykórus 
13.  Figemadár CiterazenekarTarpa
Oldal elejére

A TARPAI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Aprófalva Hagyományőrző Népdalkör EgyesületNagyhalász
Búzavirág AsszonykórusGelénes
Dancs Lajos NépdalkörMátészalka
Figemadár CiterazenekarTarpa
Garabonciás Citera EgyüttesTuzsér
Gyulaházi Szivárvány Citerazenekar és Népdalkör 
Komorói Asszonykórus 
Nagycserkeszi Asszonykórus 
Nyírteleki Asszonykórus Egyesület 
Piros Mályva NépdalkörFülöp
Révész Eszter SáraZáhony
Tiszalöki Népzenei Együttes 
Tuzséri Igricek Citera Együttes 

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

Arany Alkony Nyugdíjasklub NépdalköreKállósemjén
Megyola JózsefnéNyíregyháza
Nyírség Tirpák Népzenei EgyüttesNyíregyháza
Orfeusz EgyesületCsenger

Versenyen kívül vett részt:

Berkenye Citera EgyüttesKomoró
Együtt Egymásért Nyugdíjasklub NépdalköreKomoró
Estike NépdalkörBiri
Gyöngyvirág AsszonykórusVámosatya
Hangvarázs ÉnekkarKemecse
Horváth SzabolcsTiszalök
Kántor JázminTuzsér
Koza JánosnéMátészalka
Puskár ImreNyíregyháza-Sóstóhegy
Tiszalöki Asszonykórus 
Oldal elejére

A BUDAKESZI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. június 17.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Budakeszi Népdalkör 
  2.  Berek DalkörTatabánya
  3.  Nagy BenedekBudapest
  4.  Érdi Bukovinai Székely Népdalkör 
  5.  Összefogás a Nyugdíjasokért Egyesület VegyeskaraHévízgyörk
  6.  Gyetkó RékaBudapest
  7.  Piros Rózsa DalkörBudaörs
  8.  Balla Péter NépdalkörVecsés
  9.  Wéber DorinaBudapest
10.  Csillagfürt NépdalkörNagyabony (Szlovákia)
11.  Jászberényi Hagyományőrző Együttes 
12.  Kiss LászlóEsztergom
13.  Kis Rózsafa CiteraegyüttesMáriapócs

12 óra

Kapcsolódó program

30 éves a Budakeszi Népdalkör.    Jubileumi Népzenei Gálaműsor, meghívott vendégekkel.

13 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A BUDAKESZI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Balla Péter NépdalkörVecsés
Érdi Bukovinai Székely Népdalkör 
Gyetkó RékaBudapest
Jászberényi Hagyományőrző Együttes 
Kis Rózsafa CiteraegyüttesMáriapócs
Kiss LászlóEsztergom
Nagy BenedekBudapest
Wéber DorinaBudapest

Versenyen kívül vett részt:

Berek DalkörTatabánya
Budakeszi Népdalkör 
Csillagfürt NépdalkörNagyabony (Szlovákia)
Piros Rózsa DalkörBudaörs
Oldal elejére

A BOGÁCSI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. augusztus 12.   10 óra

Megnyitó

Községi Önkormányzati köszöntő, Bogácsi Pávakör köszöntő éneke.

 

Bemutató

  1.  Horti Népdalkör 
  2.  Trója JózsefnéAbaújszántó
  3.  Bükkábrányi Népdalkör 
  4.  Nagy IstvánAbaújszántó
  5.  Gyöngyvirág NépdalkörSzentmária (Szlovákia)
  6.  Sivák Barnabás NépdalkörAbaújszántó
  7.  Csányi Hagyományőrző Népdalkör 
  8.  Hagyományőrző NépdalkörArló
  9.  Csapókerti PávakörDebrecen
10.  Szirmabesenyői Népdalkör 
11.  Rozmaring NépdalkörFelsőzsolca
12.  Megyaszói Népdalkör és Citerazenekar 
13.  Rece Hagyományőrző NépdalkörSzomolya

13 óra

Eredményhirdetés,
szakmai megbeszélés

Oldal elejére

A BOGÁCSI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Bükkábrányi Népdalkör 
Csányi Hagyományőrző Népdalkör 
Gyöngyvirág NépdalkörSzentmária (Szlovákia)
Nagy IstvánAbaújszántó
Sivák Barnabás NépdalkörAbaújszántó
Szirmabesenyői Népdalkör 

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

Horti Népdalkör 
Trója JózsefnéAbaújszántó

Versenyen kívül vett részt:

Bogácsi Pávakör 
Csapókerti PávakörDebrecen
Rece Hagyományőrző NépdalkörSzomolya
Rozmaring NépdalkörFelsőzsolca
Oldal elejére

A DUNAPATAJI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. szeptember 30.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Dunapataji Népdalkör és Hagyományőrző Egyesület 
  2.  Univer Tánczos Péter Népzenei EgyesületKecskemét
  3.  Univer Bazsarózsa AsszonykórusKecskemét
  4.  Thiesz ZoltánDunapataj
  5.  Bakonybéli Népdalkör 
  6.  Mónus FerencKecskemét
  7.  Mádiné Király Henriette - Mádi MelittaDunapataj
  8.  Univer Bács-Kun DalárdaKecskemét
  9.  Vadhajtás CiterazenekarKecskemét-Katonatelep
10.  Garamvölgyi AnettSzeged
11.  Rozmaring NépdalkörBátya
12.  Szászcsávási FérfikarMaros megye (Románia)

12 óra 30 perc – 14 óra

Ebédszünet

14 óra

A Kalocsai Hagyományőrző Együttes műsora
Közreműködik: Wolfárt László népzenekara

15 óra

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

A rendezvény ideje alatt: népművészeti kiállítás, bemutató és vásár.
Oldal elejére

A DUNAPATAJI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Bakonybéli Népdalkör 
Garamvölgyi AnettSzeged
Szászcsávási FérfikarMaros megye (Románia)
Vadhajtás CiterazenekarKecskemét-Katonatelep

Versenyen kívül vett részt:

Dunapataji Népdalkör és Hagyományőrző Egyesület 
Mádiné Király Henriette - Mádi MelittaDunapataj
Rozmaring NépdalkörBátya
Szarvas LajosnéBátya
Thiesz ZoltánDunapataj
Oldal elejére

A ZALAEGERSZEGI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. október 7.   9 óra

Megnyitó

Közreműködik: Igazgyöngy Hagyományőrző NépdalkörZalaegerszeg-Andráshida

 

Bemutató

  1.  Szivárvány DalkörZalaegerszeg
  2.  Zalavári Kulturális és Hagyományőrző Csoport 
  3.  Sárközi MátéZalaegerszeg
  4.  Lakhegyi Daloskör 
  5.  Mihályfi JózsefnéZalavár
  6.  Muraszombati Baráti Kör Népdalköre 
  7.  Soós KincsőZalaegerszeg
  8.  Nefelejcs Nyugdíjas KlubZalaegerszeg
  9.  József A. Műv. Egyesület NépdalköreKapca
10.  Szalai BalázsZalavár
11.  Bokréta Éneklő CsoportZalaegerszeg
12.  Sümegcsehi Népdalkör 
13.  Vojnics GyörgynéBázakerettye
14.  „Harangvirág” Turisztikai és Kult. Műv. Egyesület NépdalköreRadamos
15.  Fesőrajki Szent Anna Kórus 
16.  Vajda József NépdalkörGellénháza
17.  Varga AnnamáriaSopron
18.  Esthajnal KórusBagod
19.  Csesztregi Népdalkör 
20.  Rozmaring NépdalkörZalaapáti

14 óra

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A ZALAEGERSZEGI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Bokréta Éneklő CsoportZalaegerszeg
Csesztregi Népdalkör 
Fesőrajki Szent Anna Kórus 
„Harangvirág” Turisztikai és Kult. Műv. Egyesület NépdalköreRadamos (Szlovénia)
József A. Műv. Egyesület NépdalköreKapca (Szlovénia)
Lakhegyi Daloskör 
Muraszombati Baráti Kör Népdalköre(Szlovénia)
Nefelejcs Nyugdíjas KlubZalaegerszeg
Rozmaring NépdalkörZalaapáti
Sárközi MátéZalaegerszeg
Soós KincsőZalaegerszeg
Sümegcsehi Népdalkör 
Szivárvány DalkörZalaegerszeg
Vajda József NépdalkörGellénháza
Varga AnnamáriaSopron
Vojnics GyörgynéBázakerettye

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

Esthajnal KórusBagod
Szalai BalázsZalavár

Vass Lajos Bronz fokozatot elért versenyzők:

Mihályfi JózsefnéZalavár
Zalavári Kulturális és Hagyományőrző Csoport 

Versenyen kívül vett részt:

„Igazgyöngy” Hagyományőrző Egyesület NépdalköreZalaegerszeg-Andráshida
Oldal elejére

AZ ÖSKÜI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. október 14.   10 óra

Megnyitó

Megnyitót mond: Ángyán Tamás, Öskü Község polgármestere  
Közreműködik: a Forrás Népdalkör és Hajnal CiteraegyüttesÖskü

 

Bemutató

  1.  Nyúli Falukórus 
  2.  Spissich KarolinNyúl
  3.  Németh Borka (versenyen kívül)Pétfürdő
  4.  Spissich BlankaNyúl
  5.  Ősi Dalkör 
  6.  Spissich MártonNyúl
  7.  Vilonyai Népdalkör 
  8.  Póczik AntóniaNyúl
  9.  CsikkadozókBerhida
10.  KurjongatókNyúl
11.  Sirály NépdalkörAlsóőrs

 

Szünet

12.  Berhidai Összevont Népdalkör 
13.  Hajnalfa CiterazenekarSzabadbattyán
14.  Csobánc NépdalkörTapolcadiszel
15.  Kék Balaton NépdalkörBalatonfüred
16.  Vástyán KadosaPécs
17.  Forrás NépdalkörPápa-Tapolcafő
18.  Tihanyi Asszonykórus 
19.  Pengetős CiterazenekarSzabadbattyán
20.  Jó Barátok Nyugdíjas EgyesületCsór
21.  Novaji Asszonykórus 

13 óra – 15 óra 30 perc

Ebédszünet

13.00 órától 15.30 óráig a kerektemplom nyitva tart, ajánljuk mindenki figyelmébe.

15 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

AZ ÖSKÜI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Csobánc NépdalkörTapolca
Jó Barátok Nyugdíjas EgyesületCsór
Kék Balaton NépdalkörBalatonfüred
KurjongatókNyúl
Novaji Asszonykórus 
Nyúli Falukórus 
Pengetős CiterazenekarSzabadbattyán
Póczik AntóniaNyúl
Spissich BlankaNyúl
Spissich MártonNyúl
Vástyán KadosaPécs
Vilonyai NépdalkörZalaegerszeg

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

CsikkadozókBerhida
Hajnalfa CiterazenekarSzabadbattyán
Ősi Dalkör 
Sirály NépdalkörAlsóőrs
Spissich KarolinNyúl

Vass Lajos Bronz fokozatot elért versenyzők:

Forrás NépdalkörPápa-Tapolcafő
Tati Nagy KláraBerhida

Versenyen kívül vett részt:

Forrás Népdalkör és Hajnal CiteraegyüttesÖskü
Oldal elejére

A TATABÁNYAI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. október 21.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Berek Dalkör (versenyen kívül)Tatabánya
  2.  Zsíros TímeaBudapest
  3.  Herédi Népdalkör 
  4.  Berhida Város Összevont Népdalköre 
  5.  Kiss LászlóBudapest
  6.  Nefelejcs NépdalkörBudapest (Újpest)
  7.  Máté Miklós ViktorBudapest
  8.  Bazsalicska CiterazenekarDabas
  9.  Szabados Szandra (gyermek-ifj. kategória)Győrújbarát
10.  Makkai LászlóBudapest
11.  Szigetköz PávakörÁsványráró
12.  Krajcsó BenceBudapest
13.  Székelykevei Citerások (gyermek-ifj. kategória)(Szerbia)
14.  Ábrahám RitaNyúl
15.  Labdarózsa NépdalkörVecsés

14 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A TATABÁNYAI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Ábrahám RitaNyúl
Bazsalicska CiterazenekarDabas
Berhida Város Összevont Népdalköre 
Herédi Népdalkör 
Kiss LászlóBudapest
Krajcsó BenceBudapest
Labdarózsa NépdalkörVecsés
Makkai LászlóBudapest
Máté Miklós ViktorBudapest
Nefelejcs NépdalkörBudapest (Újpest)
Szabados SzandraGyőrújbarát
Székelykevei CiterásokSzerbia
Szigetköz PávakörÁsványráró
Zsíros TímeaBudapest

Versenyen kívül vett részt:

Berek DalkörTatabánya
Oldal elejére

A NAGYMÁNYOKI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. október 28.   14 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Kétyi Székely Népdalkör 
  2.  Klenk RékaPaks
  3.  Felvidéki Egyesület NépdalköreBonyhád
  4.  Kovács Fanni (gyermek-ifj. kategória)Decs
  5.  Sebestyén JózsefnéKisdorog
  6.  Váraljai Hagyományőrző Egyesület Dalosköre 
  7.  Hajdu JózsefnéKéty
  8.  Tóth Flóra (gyermek-ifj. kategória)Gerjen
  9.  Kisdorogi Székely Hagyományőrző Egyesület 
10.  Margaréta AsszonykórusZomba

16 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A NAGYMÁNYOKI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Hajdu JózsefnéKéty
Kétyi Székely Népdalkör 
Kisdorogi Székely Hagyományőrző Egyesület 
Klenk RékaPaks
Kovács FanniDecs
Margaréta AsszonykórusZomba

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

Felvidéki Egyesület NépdalköreBonyhád
Tóth FlóraGerjen
Váraljai Hagyományőrző Egyesület Dalosköre 
Oldal elejére

A NAGYLÓKI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. november 4.   10 óra

Megnyitó

Megnyitót mond: Tóth József, Nagylók Község polgármestere 

 

Bemutató

  1.  Nagylóki Népdalkör és Csobolyó Citerazenekar 
  2.  Napvirág DalkörAba
  3.  Faragó JózsefnéKecskéd
  4.  Németh Borka (versenyen kívül)Pétfürdő
  5.  Szivárvány NépdalkörBalatonkenese
  6.  Szép LídiaOroszlány
  7.  Galagonya Citeraegyüttes (gyermek-ifj. kategória)Enying
  8.  Szabó Róbert (gyermek-ifj. kategória)Igar-Vámszőlőhegy
  9.  Kisszállási Népdalkör 
10.  Balogh PéternéRáckeresztúr
11.  Oroszlányi Bányász Népdalkör 
12.  Bozsoki Boglárka (gyermek-ifj. kategória)Siófok
13.  Kenderkóc Zenei Csoport (gyermek-ifj. kategória)Aba
14.  Lakos PálKisszállás
15.  Élő Ősz Nyugdíjas Klub és Ködmön CiterazenekarSeregélyes
16.  Kovács Boróka Noémi (gyermek-ifj. kategória)Budapest
17.  Szivárvány NépdalkörTác
18.  Feketéné Antal AlicePécs
19.  Baka DalkörNagylók

12 óra 30 perc – 14 óra 30 perc

Szünet

14 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A NAGYLÓKI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Baka DalkörNagylók
Balogh PéternéRáckeresztúr
Bozsoki BoglárkaSiófok
Élő Ősz Nyugdíjas Klub és Ködmön CiterazenekarSeregélyes
Galagonya CiteraegyüttesEnying
Kenderkóc Zenei CsoportAba
Kisszállási Népdalkör 
Kovács Boróka NoémiBudapest
Nagylóki Népdalkör és Csobolyó Citerazenekar 
Napvirág DalkörAba
Oroszlányi Bányász Népdalkör 
Szabó RóbertIgar-Vámszőlőhegy
Szép LídiaOroszlány
Szivárvány NépdalkörBalatonkenese

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

Feketéné Antal AlicePécs
Lakos PálKisszállás
Szivárvány Népdalkör és CiterazenekarTác

Vass Lajos Bronz fokozatot elért versenyző:

Faragó JózsefnéKecskéd

Versenyen kívül vett részt:

Németh BorkaPétfürdő
Oldal elejére

A VÉSZTŐI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. november 11.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Nyíracsádi Népdalkör 
  2.  Tóth Gergő (gyermek-ifj. kategória)Debrecen
  3.  Szabó FanniBalmazújváros
  4.  Tar Csilla EszterBalmazújváros
  5.  Csapókerti PávakörDebrecen
  6.  Romhányi IstvánPüspökladány
  7.  Csormolya NépdalkörLétavértes
  8.  Somogyi László GáborBagamér
  9.  Bárdos István - Bárdos IstvánnéFöldeák
10.  Süveg CiterakörDebrecen
11.  Hrabovszki Bende (gyermek-ifj. kategória)Kétsoprony
12.  Kordován Bernadett EszterZala
13.  Magyarvárosi NépdalkörGyula
14.  Vámospércsi Népdalkör 

14 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A ZAGYVARÉKASI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. november 11.   14 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Corvin Citerazenekar (gyermek-ifj. kategória)Kecskemét
  2.  Cibri Énekegyüttes (gyermek-ifj. kategória)Gödöllő
  3.  Magyarné Szűcs ErikaSzolnok
  4.  Mátyás Király Citerazenekar (gyermek-ifj. kategória)Kecskemét
  5.  Simon Éva (gyermek-ifj. kategória)Túrkeve
  6.  Straub Aliz (gyermek-ifj. kategória)Mohács
  7.  Perle ÉnekegyüttesSzolnok
  8.  Fehér Viktória (gyermek-ifj. kategória)Tápiószentmárton
  9.  Báló Lipót Kulturális EgyesületCsömör
10.  Heim Dóra (gyermek-ifj. kategória)Mohács
11.  Sass Éva (gyermek-ifj. kategória)Tápiószele
12.  Cipóriska Énekcsoport (gyermek-ifj. kategória)Gödöllő
13.  Horváth Vivien (gyermek-ifj. kategória)Mohács
14.  Bauer Krisztina (gyermek-ifj. kategória)Szolnok
15.  Volter DomonkosBag
16.  Schneider Lajos Népdalkör (gyermek-ifj. kategória)Mohács
17.  Dobos Anita - Dobos Zsófia (gyermek-ifj. kategória)Budapest
18.  Szolnoki Népdalkör 

17 óra

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A ZAGYVARÉKASI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Báló Lipót Kulturális EgyesületCsömör
Bauer KrisztinaSzolnok
Cibri ÉnekegyüttesGödöllő
Cipóriska ÉnekcsoportGödöllő
Corvin CiterazenekarKecskemét
Dobos Anita - Dobos ZsófiaBudapest
Fehér ViktóriaTápiószentmárton
Heim DóraMohács
Horváth VivienMohács
Magyarné Szűcs ErikaSzolnok
Mátyás Király CiterazenekarKecskemét
Perle ÉnekegyüttesSzolnok
Sass ÉvaTápiószele
Schneider Lajos NépdalkörMohács
Simon ÉvaTúrkeve
Straub AlizMohács
Szolnoki Népdalkör 
Volter DomonkosBag
Oldal elejére

A BÜKI ELŐDÖNTŐ PROGRAMJA

2017. november 12.   10 óra

Megnyitó

 

Bemutató

  1.  Keltike Együttes (versenyen kívül)Bük
  2.  Kovács AlízKülsővat
  3.  Vassurányi Dalkör 
  4.  László Lili Molli (gyermek-ifj. kategória)Sajtoskál
  5.  Kumanovich testvérek (gyermek-ifj. kategória)Horvátzsidány
  6.  László-Lili Molli - Várkonyi Gabriella (gyermek-ifj. kategória)Bük
  7.  Répcelaki Nyugdíja Klub Énekkara 
  8.  Várkonyi Gabriella (gyermek-ifj. kategória)Bük
  9.  Csatári Pávakör Egyesület 
10.  Tavaszi Szél CiterazenekarTáplánszentkereszt
11.  Dézsi Réka (gyermek-ifj. kategória)Zalabér
12.  Napvirág Együttes (gyermek-ifj. kategória)Bük
13.  Völcseji Népdalkör 
14.  Pintér Anikó - Hujber Ferenc (versenyen kívül)Tormásliget
15.  Répcementi FérfiakBük

14 óra 30 perc

Eredményhirdetés,
szakmai értékelés

Oldal elejére

A BÜKI ELŐDÖNTŐN ELÉRT EREDMÉNYEK

Vass Lajos Arany fokozatot elért versenyzők, akik továbbjutottak az országos középdöntőbe:

Csatári Pávakör Egyesület 
Dézsi RékaZalabér
Kumanovich testvérekHorvátzsidány
László Lili MolliSajtoskál
László-Lili Molli - Várkonyi GabriellaBük
Répcementi FérfiakBük
Tavaszi Szél CiterazenekarTáplánszentkereszt
Várkonyi GabriellaBük
Vassurányi Dalkör 
Völcseji Népdalkör 

Vass Lajos Ezüst fokozatot elért versenyzők:

Napvirág EgyüttesBük
Répcelaki Nyugdíja Klub Énekkara 

Versenyen kívül vett részt:

Keltike EgyüttesBük
Pintér Anikó - Hujber FerencTormásliget
Oldal elejére

Kezdőoldal  »  Elődöntők 2017